Letošní Vánoce se nesly v úplně jiném duchu, než v předchozích letech. Typicky vánoční vystresovaná nákupní horečka byla nahrazena obavami o zdraví sebe a svých bližních a spousta lidí si tento rok přáli především jediné a to zdraví pro sebe a příbuzné. Jako za vše v roce 2020 za to mohla pouze jediná věc a to Covid-19, nebo obecně známý jako koronavirus.

Tahle malá potvůrka nám všem pokazila celý minulý rok a nutila nás přemýšlet o věcech trochu jinak, než jsme byli dosud zvyklí. Už neutrácíme za zbytečné a nekvalitní věci. Když máme možnost, snažíme užít si co nejvíce času v přírodě buď sami nebo s rodinou a přáteli. Místo dovolené u moře cestujeme po našich nádherných polňačkách a horských výšlapech a užíváme si to, co nám naše krásná země nabízí. Jednoduše jsme změnili hodnoty a dbáme více na to, co nám je bližší a na čem doopravdy záleží. Na vlastním zdraví, na rodině, na přátelství.

Jsme rádi, že i tento trend se promítl do nákupního smýšlení letošních Vánoc a několik šťastlivců si letos na jaře bude užívat vyjížďky na našich kolech.

Fotografie od našeho zákazníka

Pokud nás sledujte na Instagramu a koukali jste na náš shop, tak jistě víte, že naše kola se neřadí mezi klasická trendy kola, která potkáte na každé cyklostezce. Naše kola ani nevytváříme v masových počtech a každé kolo vytváříme zákazníkům na míru s vlastní přizpůsobenou výbavou a kombinací barev. Náklady na jedno kolo jsou tak vysoké, že nám ani nedovolují se přiblížit k cenám běžně prodávaných elektrických kol a proto si kolo Island Bike nechají postavit z velké části opravdoví „fajnšmekři“, kteří si potrpí na krásný design, pečlivou ruční práci a jedinečnost toho, co vlastní.

Na Vánoce se nám povedlo vyřídit několik objednávek, které jsme rozvezli po celé republice a máme z toho obrovskou radost! Přeci jen, začali jsme se vším nedávno a nečekali jsme, že v roce 2020, mimo sezónu, v době koronakrize, vyrobíme ještě nějaká extra kola na míru. Zpětná vazba byla skvělá a kola udělala velkou radost, což je pro nás tou největší odměnou.

Na tento rok 2021 máme připraveno mnoho novinek a budete si moct naše kola osobně prohlédnout a vyzkoušet na několika místech po ČR. Je to náročný proces, ale chceme vám naše jedinečná kola přiblížit co nejblíže, abyste osobně vyděli výsledek naší pečlivé ruční práce a mohli si vyzkoušet ten skvělý a neopakovatelný pocit, protože přesně kvůli tomu to děláme. Aby si naši zákazníci užívali naše kola pokaždé, co na nich pojedou.

Velice vám děkujeme za přízeň v roce 2020 a doufáme, že s námi budete i tento rok a budete sledovat naši cestu třeba na našem Instagramu – https://www.instagram.com/islandbikecz

Přejeme vám, abyste rok 2021 zvládli v poklidu a byl plný úspěchů a pevného zdraví. Brzy očekávejte spoustu novinek!

Váš tým Island Bike

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Add to cart