Elektrické kolo Island Bike

Island Bike kolo na míru pro vaši společnost? Skvělý marketingový nástroj!

Přemýšlíte před koncem roku, do čeho investovat, aby to mělo smysl a rozumně to reprezentovalo vaši společnost? U nás v Island Bike jsme vymysleli skvělou vychytávku a nově jí teď nabízíme i společnostem.

Je to kompletně customizované elektrokolo Gentleman přímo na míru vaší společnosti. Kolo oblečeme do firemních barev, dáme na něj vaše logo a vybavíme nějakou vychytávkou, která symbolizuje vaši společnost. Tím to ale nekončí! Jsme schopni udělat i speciální gravírování, vytlačování do kůže a podobně. Možností jak upravit své kolo jako marketingový nástroj je spousta.

K čemu by vám mohlo takové kolo posloužit?

Pokud má například vaše společnost vstupní vestibul, halu či velkou výlohu, bude to nádherný doplněk, který okamžitě zaujme každého, kdo kolem projde. Samo o sobě naše elektrokolo působí velmi poutavým dojmem a přitáhne pozornost spousty lidí, aby si ho detailněji prohlédli.

Zároveň lze kolo využít na různé promo akce, například pro hostestky, promotéry, či k výstavnímu stánku. Jednoduše je to velmi jasný a krásný poutač pozornosti, který zajistí, že vaše společnost bude zase o kus viditelnější oproti konkurenci.

Jak si kolo objednat a customizovat?

Je to velice jednoduché. Stačí nám napsat na gentleman@islandbike.cz, naši kolegové vás kontaktují a společně vytvoříme jedinečné a krásné kolo přímo na míru vaší společnosti.

*Obrázek je pouze náhledový a není to finální produkt

Rok 2021 začal skvěle!

Ano, čtete opravdu dobře. Rok 2021 začal opravdu skvěle! Tedy alespoň v naší výrobě a v našem snažení. Jak jistě víte, makáme pořád a to můžete vidět i na našem Instagramu (@islandbikecz). Minulý týden jsme konečně dokončily všechna rozdělaná kola a mohli jsme je tak s naším fotografem Tomášem nafotit ještě předtím, než půjdou do světa.

Počasí nám celkem přálo a tak jsme mohli vzít nová kola na focení ven. Víme, že minule jsme si zařídili parádní dílnu na focení, ale teď kvůli té koroně to není tak jednoduché a bezpečné a proto jsme se rozhodli to pojmout jako venkovní focení.

Nových modelů bylo připravených několik a tak jsme si s tím pěkně vyhráli. Dokonce jsme připravili i nový model s názvem General Green! Všechna nová kola najdete galerii a v obchodě, takže si je můžete pohodlně prohlédnout a případně i zakoupit. Samozřejmostí je, že všechny modely našich kol si můžete přizpůsobit do posledního detailu, protože na to dbáme nejvíce. Na jedinečnosti a kvalitě každého kola, co z naší dílny vyjede.

Konkrétně jsme na shop přidali 7 nových elektrokol, ale vyrobených variant máme již více. Některé jsou si ale velmi podobné a odlišují se pouze detaily.

Elektrokolo Island Bike Black Camper
Elektrokolo Island Bike Copper Cruiser
Elektrolo Island Bike General Green

Nová přátelství

Zároveň jsme navázali skvělá přátelství, co se týče vzájemné propagace a doplňků pro život gentlemanů, pro která naše Gentleman kola stavíme. Na parádní piknikové vyjížďky s vaší drahou polovičkou můžete využít třeba úžasné skotské vlněné deky z nabídky tweed.cz. V tomhle obchodě najdete spoustu skvělých věcí do výbavy dobrého gentlemana.

Skotská deka a bekovka z Tweed.cz a kvalitní víno od Víno Budamont

Kromě Tweed.cz jsme se spojili i s dodavatelem kvalitního alkoholu Zanzibar.cz, který do naší republiky dováží opravdu kvalitní a raritní kousky. Například takový dominikánský rum Capitan Bucanero, Jodhpur Gin a k němu Franklin & Sons Tonic je skvělá volba na dlouhé zimní večery. Víme, že alkohol na kolo nepatří, ale kdo říká, že si nemůžete dát skleničku něčeho kvalitního po vaší vyjížďce? Tohle není jen o cyklistice, to je o životním stylu gentlemana a k tomu trocha kvalitního alkoholu na rozvolněný myšlenek rozhodně patří.

Naše kolo General Green ve společnosti ginu Jodhpur od Zanzibaru
Elektrokolo Island bike Gentleman Black Camper + skotská deka z tweed.cz a Prosseco od Merotto Superiore

Muž v tweedovém saku, šedivý plnovous, sklenička něčeho dobrého s ledem a ručně vyřezávaná dýmka je taková klasická představa vyzrálého gentlemana. Proto jsme se dali dohromady s ručně vyráběnými dýmkami od pana Štěpána Kunce, který se výrobou zabývá již několik let. Jsou to opravdu krásné kousky a pokud uvažujete nad investicí do krásné a kvalitní dýmky, rozhodně se podívejte i na nabídku na DymkyKunc.cz.

Dýmka od Štěpána, taštička na kolo Island Bike, malý gin Jodhpur a placatka od Tweed.cz

No a samozřejmě, jako výrobci jsme hledali i někoho, kdo by nám pomohl s údržbou našich kol. Víte, nějaká čistítka, ladítka a všelijaké zázračné přípravky na udržování kola Gentleman stále jako nové. Proto jsme se spojili s CarDetailingShop.cz. Protože když můžete nějakou vodičkou a hadříkem leštit svůj… Rolls Royce, tak můžete opečovávat tím samým i své kolo Gentleman. Kluci nám poradili pár super přípravků třeba na čištění našich bílých pneumatik a musíme uznat, že to je paráda.

Přípravy FX Protect od CarDetailingShop.cz

Jsme vděční za to, že můžeme našim gentlemanům ukázat i jiné produkty, které se do života mužů v našem věku, smýšlení a stylu hodí. Přeci jenom, v dnešní zběsilé a uspěchané době je potřeba si trochu vyčistit hlavu, užít si chvilky pro sebe a dopřát si trochu klidu. Nechceme, aby to vypadalo, že prodáváme něco, čemu nevěříme. Naše kola jsou velmi kvalitní, jsou ručně vyráběná a nedovolili bychom si k nim nabízet něco, co by ve finále mohlo poškodit i image naší značky. Všechny zde vypsané produkty a vypsaní partneři jsou nám již dlouho známí a jejich produkty jsme měli rádi ještě předtím, než Island Bike vůbec vzniknul. Proto jsme se rozhodli se navzájem propojit, protože kvalitu stojí za to udržet.

Děkujeme vám, že jste tu stále s námi, podporujete naší ruční řemeslnou výrobu a sledujete nás i na sociálních sítích. V této nelehké době jsme vděční za každou podporu slova chvály, které od vás tak často dostáváme. Děkujeme. Za celý tým Island Bike. Tomáš.

Vánoce s Island Bike

Letošní Vánoce se nesly v úplně jiném duchu, než v předchozích letech. Typicky vánoční vystresovaná nákupní horečka byla nahrazena obavami o zdraví sebe a svých bližních a spousta lidí si tento rok přáli především jediné a to zdraví pro sebe a příbuzné. Jako za vše v roce 2020 za to mohla pouze jediná věc a to Covid-19, nebo obecně známý jako koronavirus.

Tahle malá potvůrka nám všem pokazila celý minulý rok a nutila nás přemýšlet o věcech trochu jinak, než jsme byli dosud zvyklí. Už neutrácíme za zbytečné a nekvalitní věci. Když máme možnost, snažíme užít si co nejvíce času v přírodě buď sami nebo s rodinou a přáteli. Místo dovolené u moře cestujeme po našich nádherných polňačkách a horských výšlapech a užíváme si to, co nám naše krásná země nabízí. Jednoduše jsme změnili hodnoty a dbáme více na to, co nám je bližší a na čem doopravdy záleží. Na vlastním zdraví, na rodině, na přátelství.

Jsme rádi, že i tento trend se promítl do nákupního smýšlení letošních Vánoc a několik šťastlivců si letos na jaře bude užívat vyjížďky na našich kolech.

Fotografie od našeho zákazníka

Pokud nás sledujte na Instagramu a koukali jste na náš shop, tak jistě víte, že naše kola se neřadí mezi klasická trendy kola, která potkáte na každé cyklostezce. Naše kola ani nevytváříme v masových počtech a každé kolo vytváříme zákazníkům na míru s vlastní přizpůsobenou výbavou a kombinací barev. Náklady na jedno kolo jsou tak vysoké, že nám ani nedovolují se přiblížit k cenám běžně prodávaných elektrických kol a proto si kolo Island Bike nechají postavit z velké části opravdoví „fajnšmekři“, kteří si potrpí na krásný design, pečlivou ruční práci a jedinečnost toho, co vlastní.

Na Vánoce se nám povedlo vyřídit několik objednávek, které jsme rozvezli po celé republice a máme z toho obrovskou radost! Přeci jen, začali jsme se vším nedávno a nečekali jsme, že v roce 2020, mimo sezónu, v době koronakrize, vyrobíme ještě nějaká extra kola na míru. Zpětná vazba byla skvělá a kola udělala velkou radost, což je pro nás tou největší odměnou.

Na tento rok 2021 máme připraveno mnoho novinek a budete si moct naše kola osobně prohlédnout a vyzkoušet na několika místech po ČR. Je to náročný proces, ale chceme vám naše jedinečná kola přiblížit co nejblíže, abyste osobně vyděli výsledek naší pečlivé ruční práce a mohli si vyzkoušet ten skvělý a neopakovatelný pocit, protože přesně kvůli tomu to děláme. Aby si naši zákazníci užívali naše kola pokaždé, co na nich pojedou.

Velice vám děkujeme za přízeň v roce 2020 a doufáme, že s námi budete i tento rok a budete sledovat naši cestu třeba na našem Instagramu – https://www.instagram.com/islandbikecz

Přejeme vám, abyste rok 2021 zvládli v poklidu a byl plný úspěchů a pevného zdraví. Brzy očekávejte spoustu novinek!

Váš tým Island Bike

Add to cart